Jesteśmy na ostatniej prostej jeśli chodzi o remont naszego salonu w domu. Postanowiliśmy, że musimy troszkę zmienić przestrzeń, tym bardziej, że dzieciaki wyprowadziły się z domu i mamy go tylko dla siebie. Już większość, rzeczy mamy zrobioną. Poza malowaniem ścian, postanowiliśmy również wymienić meble i oświetlenie. Przez ostatnie dziesięć lat nic nie zmienialiśmy w domu, ponieważ mieliśmy inne wydatki. Między innymi opłacenie studiów dzieci, jak i zapewnienie im podstawowych potrzeb. 

Żyrandol z kryształu dla żony

żyrandol kryształowy cenaTeraz każde z naszych dzieci jest już na swoim utrzymaniu, a my możemy wraz z żoną zająć się sobą. To stąd właśnie wziął się pomysł na remont. Wiadomo, że do tej pory dbaliśmy o nasze dzieciaki i w końcu nadszedł czas, żeby zadbać o siebie. Razem z żoną postawiliśmy na klasyczny wygląd salonu. Mojej żonie zamarzył się montaż kryształowego żyrandola, ale wiadomo, że takie cudo może się wiązać z dość dużymi kosztami. Jednak nie chciałem jej zniechęcać i wpisałem w wyszukiwarkę hasło żyrandol kryształowy cena. Wyskoczyły mi różne modele, w różnych kategoriach cenowych. Okazuje się, że jest to dość spory wydatek, ale nie na tyle, żebyśmy musieli go sobie odmawiać. Po całym remoncie powinny nam zostać jeszcze oszczędności na wyjazd na wakacje we dwoje. Jak za starych, dobrych czasów. Już nawet nie pamiętam ile lat temu to było. W każdym razie zabrałem moją żonę do sklepu z oświetleniem, żeby mogła wybrać sobie kryształowy żyrandol. Wiem, że nie będzie za bardzo szaleć jak sama zobaczy ceny. Na szczęście w sklepie, do którego się wybraliśmy akurat trwała promocja trzydzieści procent taniej, więc też mieliśmy większą możliwość wyboru. Obojgu nam spodobał się szczególnie jeden model. Był on rzeczywiście kryształowy, ale bardzo prosty w swojej formie. Postanowiliśmy że właśnie on z nami wróci do domu. Nasz salon nie jest za duży i zbyt wystawny żyrandol mógłby się w nim wydawać nie na miejscu. Na szczęście ten co wybraliśmy naprawdę świetnie się prezentuje i bardzo ładnie dopełni nasze nowe, salonowe wnętrze. 

Obecnie już zakończyliśmy remont. Nasz salon wygląda naprawdę elegancko i stylowo. Dobrze, że postawiliśmy na klasykę. Kryształowy żyrandol świetnie się prezentuje. Bardzo ładnie dopasował się do reszty i nie przytłacza całości swoim przepychem. Teraz jak już zakończyliśmy remont nadszedł czas, żeby pomyśleć o zarezerwowaniu wakacji. Marzy mi się jakaś fajna zagraniczna podróż. Moja żona też się zgadza, że jako kierunek podróży powinniśmy wybrać ciepłe kraje.