W dobie dzisiejszych czasów, kiedy to nasza skóra, cera, włosy, a właściwie wszystko są narażone na różne niekorzystne oddziaływania i czynniki, musimy przykładać naprawdę wielką wagę, do dbania o to. Różne kremy, odżywki, balsamy są jak najbardziej wskazane, chociaż jeszcze nie tak dawno nie były do niczego potrzebne, to dzisiaj trudno się bez nich obejść. 

Naturalna odżywka do włosów 

regenerująca ziołowa odżywka do włosówOstatnio zauważyłam, że coś niedobrego dzieje się z moimi włosami. Zrobiły się bardzo suche, zniszczone i widać było, że ostatnio poddawałam je dość mocnym zabiegom. Efekt widoczny od razy, szkoda tylko, że taki zły. Postanowiłam od razu zareagować. Poszłam do sklepu i kupiłam chyba trzy różne odżywki do włosów. Nie kosztowały wcale tak mało, więc miałam nadzieje, że naprawdę bardzo pomogę odżywić i nawilżyć mi włosy. Innej opcji nie widziałam. Niestety po około trzech tygodniach codziennego używania nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy. Trochę mnie to zdenerwowało, bo jednak liczyłam na jakiś efekt, a tu pieniądze wywalone w błoto. Porozmawiałam z moją koleżanką, a ona mi pokazała u niej pewną buteleczkę, a była to regenerująca ziołowa odżywka do włosów. Nigdy wcześniej nie używałam takich rzeczy, znaczy takich naturalnych kosmetyków i nie miałam odniesienia, jak one działają. jednak moja koleżanka bardzo tą odżywkę zachwalała. Mówiła, że ona sama miała bardzo zniszczone włosy, a ta odżywka bardzo jej pomogła. Postanowiłam, że i spróbuje. Kupiłam tą odżywkę i poszłam do domu. Wieczorem umyłam włosy, nałożyłam odżywkę i muszę przyznać, że naprawdę już czułam różnicę. Po tygodniu widziałam już efekty i to jakie. Włosy bardzo odżywione, zregenerowane, nawilżone. Zupełnie, jak nie moje. Przyznam szczerze, że myślałam, że to będą kolejne pieniądze wywalone w błoto, a tu proszę taka niespodzianka. Zupełnie inaczej niż te odżywki, które kupiłam wcześniej. Tamte były z pewnością pomyłką, którą nie mam zamiaru powtórzyć , a teraz muszę się przerzucić na inne kosmetyki, które używam na bardziej naturalne rzeczy. 

Po tym testowym tygodniu poszłam pochwalić się efektem, do mojej koleżanki, która mi właśnie poleciła te odżywkę. Ona powiedziała, że naprawdę dla niej to nic nowego i nie brała pod uwagę innej opcji, niż to, że ta odżywka naprawdę bardzo mi pomoże. Ja bardzo jej dziękowałam za te radę, bo sama chyba nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie, a teraz wiem, że naprawdę warto stawiać na bardziej naturalne kosmetyki. Efekty widać od razu, a nie obciążamy tak włosów, czy naszej skóry. 

Kategorie: Uroda