Biżuteria damska zachwyca różnorodnością wzorów. Towarzyszy kobietom od zarania dziejów upiększając ich ciała i dodając szyku. Na przestrzeni lat zmieniały się trendy obowiązujące w modzie biżuteryjnej a wraz z nimi style bransoletek, kolczyków i naszyjników. Na chwilę obecną trendy wyznaczane są przez najlepszych projektantów mody, a także ludzi kina i artystów związanych ze światem telewizji. Modne kobiety inspirują się stylizacjami najlepszych gwiazd i celebrytów, wplatając w swoje codzienne stylizacje biżuterię noszoną przez nich na wizji.

Najmodniejsze naszyjniki damskie

celebrytka srebrna pozłacanaWśród najbardziej popularnych są liczne delikatne wzory, noszone na dłoniach, dekoldzie i w uszach. Biżuteria stanowi doskonałe dopełnienie każdego stroju, zarówno w stylizacji codziennej jak i na specjalne okazje. Idealnie wpasowuje się w życie nowoczesnych kobiet, które uprawiają sport i korzystają z wszystkich udogodnień życia. Świetnie komponują się z biznesowym stylem ubierania, idealnie pasują do modnych topów i stylu boho. Bez problemu można znaleźć biżuterię idealną, będącą odzwierciedleniem własnego niepowtarzalnego stylu. Naszyjniki to przede wszystkim delikatne łańcuszki ze srebra i złota, na których znajdują się drobne i unikatowe zawieszki odzwierciedlające różne kształty. Noszenie tego rodzaju biżuterii zapoczątkowały celebrytki, dlatego bardzo często nazywane są naszyjnikami celebrytkami.Jedno z najmodniejszych wzorów biżuterii XXI wieku oferowanych jest przez wiele sieci jubilerskich w najróżniejszych kształtach i cenach. Wzory idealnie wpasowują się w obecne trendy, są bardzo praktyczne, a przy tym niezwykle efektowne. Naszyjniki występują we wszystkich rodzajach kruszców,  jednak najmodniejsza jest celebrytka srebrna pozłacana, która występuje w różnych wzorach. Nowatorskie metody nakładania koloru na srebro, dają bardzo dobre efekty i do złudzenia przypominają złoto. Techniki PVD są bardzo trwałe, a przy tym nie wywołują żadnych alergii i uczuleń. Panie coraz częściej wybierają znacznie tańszą srebrną biżuterię w kolorze złotem. Modne naszyjniki w kolorze złota oferowane są w licznych sklepach  z modną biżuterią i ubraniami.

Najlepsze brandy prześcigają się w tworzeniu najpiękniejszych i najbardziej unikatowych wzorów w swoich kolekcjach. Naszyjniki przedstawiają różne postaci, zwierzęta, motywy roślinne a także geometryczne i nowoczesne formy. W zależności od upodobań oraz stylu ubierania się można dopasować odpowiedni naszyjnik. Hitami są przede wszystkim naszyjniki z motywami skrzydeł, liści, a także łapacze snów. Wśród wielu kolekcji znajdują się również przedstawiające rowery, ulubionych pupili, a także piękne i modne rośliny jak monstera.