Chciałabym zacząć uczęszczać na seanse hipnotyczne w Warszawie. Dowiedziałam się od znajomej, że ta metoda leczenia przynosi ogromne efekty w leczeniu różnego rodzaju uzależnień. Ja od kilku lat borykam się z nałogiem alkoholowym, który doprowadził mnie do bankructwa, utraty rodziny i pracy. Najgorsze jest jednak to, że straciłam szacunek do samej siebie. Hipnoza nie jest jeszcze tak popularna w Polsce, jak za granicą, ale powoli zyskuje coraz większe uznanie. Jej skuteczność wynosi aż sześćdziesiąt pięć procent, gdzie terapia ma o dwadzieścia trzy procent mniejszą.

Popularne i tanie seanse hipnotyczne 

hipnoza warszawaMuszę dzisiaj znaleźć profesjonalnego hipnotyzera i jak najszybciej zapisać się na pierwszy seans hipnotyczny. Najpierw, poczytam forum internetowe dotyczące usług hipnotycznych, żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie w tej kwestii. Spisałam sobie na kartce listę adresów wraz z numerami kontaktowymi i zaraz zacznę dzwonić. Jak się okazało, jeżeli jest mi pilnie potrzebna hipnoza Warszawa ma do zaoferowania szeroki wachlarz profesjonalistów w tym zakresie. Udało mi się dodzwonić do popularnego gabinetu hipnozy i umówić się na spotkanie. Już jutro wybieram się na wizytę, która będzie polegać na wstępnym rozeznaniu problemu – czyli rozmowie. W krótkiej rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że warunkiem rozpoczęcia seansów hipnotycznych jest wiara w ich sens i skuteczność. Hipnotyzer wprowadzi mnie w stan hipnozy i zajrzy do najskrytszych zakamarków mojego umysłu. Każdy problem, szczególnie uzależnienie, ma swoje źródło w przeszłości, w której zazwyczaj dochodziło do traumatycznych przeżyć. Muszę mieć tego świadomość i pełne zaufanie do hipnotyzera. Hipnotyzer zaproponował mi wykupienie całego pakietu seansów w promocyjnej cenie: dwanaście sesji w cenie dziesięciu. Jedna sesja hipnotyczna kosztuje sto pięćdziesiąt złotych i trwa pięćdziesiąt pięć minut.

Czytałam, że bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem hipnozy sprawdzić, czy hipnotyzer ma rzeczywiście certyfikat do wykonywania zawodu. Zdarza się, że trafiają się oszuści, którzy swoim działaniem mogą narobić wiele szkód. Jestem prawie przekonana, że ten hipnotyzer jest profesjonalistą, bo bardzo rzeczowo przedstawił mi, jak wygląda seans. Zresztą, miał nieposzlakowaną opinię na forum internetowym. Myślę, że gdyby jakiś klient dostrzegł cokolwiek podejrzanego, to zaraz by to wypłynęło.Jestem trochę zestresowana jutrzejszą wizyta, ale też podekscytowana i ciekawa jej przebiegu. Bardzo chciałabym wyjść z nałogu alkoholowego.