Zostałam zaproszona na osiemnaste urodziny mojej kuzynki. Jest między nami dość duża różnica wieku, ja swoją osiemnastkę obchodziłam jakieś dziesięć lat temu. Żyjemy jednak w bardzo dobrych relacjach i nie zwracamy uwagi na tą różnicę. Wręcz przeciwnie często żartujemy, można powiedzieć, że się przyjaźnimy. Dlatego też nie wiem, czy wypada dać śmieszny prezent na imprezie rodzinnej z dziadkami i rodzicami. 

Śmieszne prezenty na urodziny

śmieszne prezenty - sklep internetowyZ racji tego, że ja swoją osiemnastkę przeżyłam już dość dawno to niestety nie wiem co obecnie jest modne na takie okazje. Poza prezentem takim na serio, którym będzie srebrny łańcuszek z kolczykami, chciałam jeszcze dokupić jakiś śmieszny prezent. Ja na swoją osiemnastkę dostałam takie gadżety od kuzynostwa, ale jest między nami dużo mniejsza różnica wieku, niż między mną i Mileną. Nie wiem jak zareaguje rodzina na takie prezenty. Niby nie są jacyś pruderyjni, ale jednak. Postanowiłam jednak sprawdzić co jest dostępne na rynku. W wyszukiwarkę wpisałam: śmieszne prezenty – sklep internetowy. Już na pierwszych stronach wyskoczyły mi zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami. Odwiedziłam pierwszą z brzegu stronę i wybrałam w kryteriach wyszukiwania osiemnastka, kobieta. Oczywiście na pierwszej stronie pokazały się poduszki o ciekawych wzorach. To co mnie zainteresowało to puchary oraz gry planszowe. Powiem szczerze, że w przypadku gier planszowych jestem zdziwiona, że aż tyle ich jest. Nie są to gry o podtekście seksualnym, tylko zwykłe gry towarzyskie z hasłami, które są dozwolone od osiemnastu lat, a które dzieci znają już w wieku czternastu lat, jak nie wcześniej. Co do pucharów to są na nich śmieszne rysunki z tekstami. Tak na prawdę są to takie srebrne kieliszki do szampana, które fajnie się prezentują. Nie wiedziałam, że wyniki wyszukiwania śmieszne prezenty – sklep internetowy zapewnią mi taką frajdę i morze atrakcji. Ciężko się zdecydować mając dostępnych tyle fajnych rzeczy. Wystarczy klik myszką i już może być zamówione. Zakupy przez internet właśnie, dlatego są zdradliwe bo są takie łatwe. 

Po ciężkich rozmyślaniach postanowiłam jednak zakupić ten kieliszek do szampana. Co ciekawe jest możliwość jego personalizacji. Uznałam, że będzie to pamiątka, którą Milena może wszędzie postawić. Wiem po sobie, że kapcie i poduszki z narządami płciowymi raczej się nie przydają. Mam nadzieję, że Milenie spodoba się prezent. Zapewne od swoich znajomych otrzyma mnóstwo innych śmiesznych prezentów i nie będzie miała nawet, gdzie tego trzymać.