Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas pomyśleć o prezentach dla bliskich. Ja zastanawiam się nad kupnem wspaniałego samochodzika dla mojego synka. Jest to niezwykły pojazd elektryczny dla dzieci, sterowany pilotem przez osobę dorosłą. Samochodzik jest ładowany na akumulator, zupełnie jak popularna dziś hulajnoga. Myślę, że Maksymilianek będzie zachwycony tym prezentem. Zawsze o nim marzył, zazdrościł swojemu koledze takiej zabawki. Bywało też tak, że prosił tatę, aby pozwolił mu choć na chwilę pokierować naszym autem. Mąż symulował z nim jazdę samochodem, a synek był naprawdę szczęśliwy.

Duży wybór pojazdów elektrycznych dla dzieci

pojazd elektryczny dla dzieciTen wspaniały pojazd elektryczny dla dzieci nie należy do rzeczy tanich. Wszystko uwarunkowane jest tym, jakiej marki ma być to autko, bo np. BMW jest droższe od Fiata. Cena uwarunkowane jest także marką pojazdu oraz tym, z jakiego tworzywa jest wykonany. Niektóre samochodziki zrobione są ze stali nierdzewnej, wtedy ich cena może być wyższa. Zazwyczaj takie autka mają wbudowany system audio oraz posiadają oświetlenie z przodu i z tyłu, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dla naszego dziecka. Zabawki tego typu przeznaczone są wyłączne dla dzieci powyżej 3 roku życia. Każdy model samochodu odwzorowany jest na prawdziwym modelu danego auta, ma go idealnie przypominać, co jest niewątpliwie wielkim atutem. Mały kierowca może poczuć się jak w prawdziwym samochodzie, co dla każdego małego chłopca na pewno jest spełnieniem marzeń. Mój synek od zawsze właśnie marzyło takiej zabawce, najbardziej podoba mu się Jaguar, dlatego taki model będę starała się kupić. Jeśli chodzi o cenę takich pojazdów elektrycznych dla dzieci, to oscylują one w granicach 200 – 1500 złotych. Cena takiego modelu, jaki podoba sie mojemu synkowi, czyli Jaguara wynosi 400 złotych. Autko jest żółtego koloru i bardzo dobrze się prezentuje. Ma bogate wnętrze, oświetlenie i pilot, którym mąż będzie mógł kontrolować jazdę dziecka. Jestem w zasadzie zdecydowana na kupno tego modelu, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana.

Jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa, to warto nadmienić, że taki pojazd elektryczny dla dzieci osiąga jedna prędkość. Posiada też pas zamontowany przy siedzenia, aby mały kierowca czuł się bezpiecznie. Niektóre modele mają możliwość odtwarzania muzyki, która jest już wgrana w system. Jest to jednak dodatkowa funkcja, za którą trzeba będzie zapłacić jakieś 100 złotych więcej. Jeżeli komuś zależy na jak najtańszym modelu, to może taki zakupić już za 200 złotych, ale on nie będzie mieć wbudowanych pasów bezpieczeństwa. 

Kategorie: Dzieci