Jako osoba przezorna i odpowiedzialna mam wykupionych wiele ubezpieczeń. Wyznaję zasadę, że przezorny zawsze ubezpieczony. Posiadam oczywiście szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego na życie, ale także wiele ubezpieczeń majątkowych. Wśród nich jest ubezpieczenie auto casco na samochód, ubezpieczenie na mieszkanie oraz rzeczy ruchome znajdujące się w mieszkaniu, a także jeszcze kilka innych. Trochę już się gubię w tym, co i gdzie mam ubezpieczone, dlatego zacząłem się zastanawiać nad pakietem ubezpieczenia majątkowego wszystko w jednym.

Wykupiłem korzystne ubezpieczenie majątkowe

korzystne ubezpieczenia majątkowe w szczecinieDobrze wiedziałem, że decydując się na taki pakiet ubezpieczenia majątkowego mogę sporo zaoszczędzić. Zawsze jest lepiej ubezpieczać wszystko w jednej firmie ubezpieczeniowej. Teraz musiałem tylko znaleźć taką firmę, która zajmuje się sprzedażą takich korzystnych pakietów ubezpieczenia majątkowego. Zależało mi na jakiejś korzystnej i polecanej firmie. Poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: korzystne ubezpieczenia majątkowe w szczecinie, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko rzuciła mi się w oczy jedna firma ubezpieczeniowa, które oferowała takie ubezpieczenia majątkowe, miała wieloletnie doświadczenie na rynku oraz pozytywne rekomendacje klientów. Klienci chwalili, że nigdy nie mieli problemów z wypłatą odszkodowań, rzeczoznawcza profesjonalnie i rzetelnie wycenia szkodę, a pieniądze bardzo szybko trafiają na rachunek bankowy. Zachęcony pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy postanowiłem zapoznać się z ich ofertą. Udałem się do siedziby firmy, która znajdowała się w samym centrum Szczecina i zapytałem o ofertę. Przedstawiciel handlowy przedstawił mi kilka konkretnych, indywidualnych ofert, wykonanych na bazie dokumentów mieszkania i samochodu. Ostatecznie zdecydowałem się przenieść ubezpieczenia majątkowe z różnych firm, do tej jednej oraz połączyć w jedno, duże ubezpieczenie. Jak się już wkrótce okazało, to była bardzo dobra decyzja. Dzięki temu moja składka ubezpieczeniowa bardzo mocno zmalała.

W ten sposób udało mi się co miesiąc, bo taki był okres rozliczeniowy ubezpieczenia, zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy. Kolejną zaletą było to, że teraz już mi się nie myliło to, gdzie i do kiedy mam wykupione jakie ubezpieczenie. Moje nowe ubezpieczenie majątkowe miało samo się odnawiać, aż do momentu gdybym z niego zrezygnował. Jak się już niedługo miałem przekonać, również z wypłatą odszkodowania z ubezpieczenie nie było żadnych problemów, ani zbędnych formalności.