Niedawno wzięłam ślub. Mąż przekonał mnie, żebyśmy po ślubie zamieszkali w jego domu, który odziedziczył jeszcze po dziadkach. Zgodziłam się pod warunkiem, że wyremontujemy to mieszkanie, ponieważ nie jest ono w najlepszym stanie. Pierwszą rzeczą, którą planowałam zrobić było zrobienie nowego dachu. Stary był dziurawy i przeciekał. Przez to niszczył się coraz bardziej, zarówno dach, jak i sufity i ściany w mieszkaniu. Mąż nie bardzo palił się do pracy, dlatego musiałam się wszystkim zająć samodzielnie.

Poszukiwania dekarza z Piaseczna

dachy i usługi dekarskie piasecznoPrzede wszystkim musiałam znaleźć kogoś kto zajmie się projektem i wykonaniem dachu. Najlepiej by było, gdybym znalazła jakąś firmę z usługami dekarskimi, która zajmie się kompleksowo projektem i montażem dachu. Zależało mi na tym, aby była to profesjonalna i porządna firma. Chciałam mieć w mieszkaniu solidny, trwały i wytrzymały dach. Poszukiwania odpowiedniego dekarza, który by się tym wszystkim zajął rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: dachy i usługi dekarskie piaseczno, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to czego potrzebowałam. Była to profesjonalna firma dekarska z Piaseczna, posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne oceny i komentarze ze strony klientów. Rzuciły mi się w oczy przede wszystkim opinie, gdzie klienci pisali o niskich cenach za usługi w tej firmie oraz kompetentnych i fachowych doradcach klientów, którzy pomagają wybrać i zaprojektować odpowiedni dla nas dach. Nie bez znaczenia było dla mnie także to, że firma specjalizowała się w wielu różnych rodzajach dachów i przedstawiała bardzo dużą ofertę dachów do wyborów. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy od razu zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Udałam się do siedziby firmy, która znajdowała się w centrum Piaseczna i już wkrótce mogłam się cieszyć nowym dachem w mieszkaniu. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Byłam bardzo zadowolona z ich usług. 

Najpierw doradca klienta zapoznał się z moimi potrzebami, następnie przedstawił mi podstawowe informacje na temat różnych rodzajów dachów. Kiedy już zdecydowałam mniej więcej czego potrzebuje i co mi się podoba, ekipa dekarska przyjechała do mojego mieszkania, żeby wziąć wymiary i wykonać projekt dachu. Zrobili to w ciągu jednego dnia. Bardzo podobało mi się, że projekt dachu mogłam zobaczyć w technologii 3d. Dzięki temu wiedziałam, że będzie bardzo dobrze prezentował się zarówno z daleka jak i z bliska. Już 2 tygodnie później dach był gotowy.