Bardzo długo czekaliśmy na pojawienie się na świecie naszego dziecka. Najpierw się wybawiliśmy, potem wzięliśmy ślub, a potem postanowiliśmy powiększyć rodzinę, była na to najwyższa pora. A przynajmniej mój zegar biologiczny tak mi mówił. Mijały miesiące i nic się nie działo, mijały nawet już lata i wciąż nic, już powoli zaczynaliśmy tracić nadzieję i myśleć o adopcji, kiedy okazało się, ze jestem w ciąży. Nasza radość była wprost nie do opisania. Bardzo o siebie dbałam w ciąży, podobnie mój mąż chuchał na mnie i dmuchał.

Łóżeczka niemowlęce z szufladą

łóżeczka białe z szufladąNie kupowaliśmy żadnych rzeczy dla maluszka przed rozwiązaniem, nie chcieliśmy bowiem nić zapeszyć. Jedyne co, to mieliśmy przygotowane rzeczy do szpitala i kilka ciuszków na sam początek.  resztę rzeczy mieliśmy jednak upatrzoną i wybraną, wystarczyło jedynie kilka kliknięć, aby szybko znalazły się w naszym domu. Pokoik czekał na mebelki. Tak więc za meblowanie pokoju dla naszego maluszka zabraliśmy się dopiero po porodzie. I tak na początku miał spać w naszym pokoju w kołysce. Chcieliśmy do jego pokoju kupić mu naprawdę bardzo wysokiej jakości i bardzo funkcjonalne łóżeczko. Tek też zrobiliśmy. W sklepie z meblami dla dzieci w okolicy naszego domu zobaczyłam łóżeczka białe z szufladą. Ogromnie mi się te łóżeczka spodobały, ponieważ były bardzo dobrze wykonane, zrobione z drewna, wszystkie użyte w ich produkcji materiały były nietoksyczne. Takie łóżeczko na pewno starczyłoby naszemu dziecku na długo. Poza tym bardzo spodobała mi się również szuflada, która była sprytnie pomyślanym miejscem do przechowywania różnych rzeczy, najpierw pościeli, pieluszek i tym podobnych, a kiedy maluch podrośnie, będziemy mogli trzymać tam jego zabawki. cena łóżeczka była do zaakceptowania,myślę, ze za tak wysoką jakość warto jest zapłacić konkretne pieniądze, takie łóżeczko bowiem starczy na długo, a być może będzie jeszcze służyć kolejnym pokoleniom dzieci. Mam nadzieję, ze nasz skarb będzie miał w tym łóżeczku same piękne i bardzo kolorowe sny i będzie się zawsze budził w dobrym humorze.

Warto jest zadbać o to, aby łóżeczko dla naszego dziecka była jak najwyższej jakości, aby było zrobione z naturalnych lub przynajmniej nietoksycznych materiałów. Będzie potem służyć naszemu dziecku kilka lat, dlatego dobrze jest również, aby było trwałe. Przestrzeni do przechowywania nigdy za wiele, więc jeśli w tym łóżeczku będzie umieszczona dodatkowa szuflada na różne rzeczy, tym, lepiej. Na pewno przyda się do przechowywania różnych niemowlęcych rzeczy.

Kategorie: Dzieci