Jako młoda mama nigdy nie chciałam całkowicie oddać się wyłącznie opiece nad dzieckiem przeplatając to dbaniem o dom. Chciałam móc w wolnych chwilach czymś się zajmować dodatkowo. Nigdy nie czułam potrzeby wylegiwania się, więc postanowiłam wykazać się twórczo. Zaczęłam produkcję drobnostek i dodatków dla młodych mam. Zorganizowałam się, jak tylko mogłam, wraz z zadbaniem o to, w jaki sposób będą docierać do moich klientów przesyłki kurierskie – a zaczęłam ich wysyłać prawie każdego dnia bardzo dużo.

Przydatna pomoc kurierów

kurierKażdy dzień spędzałam na tworzeniu dodatków do wózków, szmacianych, ale eleganckich torebek i innych gadżetów, które są pomocne w życiu każdej mamy. Wraz ze wzrostem zainteresowania, musiałam zacząć tworzyć więcej i częściej myśleć o wysyłce. Coraz większe zapotrzebowanie równało się zwiększeniu czasu oczekiwania na produkt. Chciałam jakoś ten okres zmniejszyć, więc wysyłanie paczek pocztą, która często dostarczała przesyłki po kilku dniach, a zdarzało się nawet tak, że paczki gdzieś się gubiły, postanowiłam zacząć korzystać z usług kurierskich. Teraz już można powiedzieć, że mam swojego prywatnego kuriera. Praktycznie zawsze ten sam kurier odbiera ode mnie paczki i mam już do niego takie zaufanie, że po pewnym czasie już sama nie upominam się swoich klientek o informację, czy towar do nich trafił – wiem, że nie mogło być inaczej. W dużej mierze polepszyło to moje stosunki z klientkami, bo akcesoria trafiały do nich szybciej niż w przeszłości. Często mogę sobie pozwolić na mniejszy stres podczas produkcji, bo wiem, że czasu nie stracę na dostarczaniu paczki. Sytuacja wygodna i dla mnie i dla konsumentów. Wcześniej miałam większe zaufanie do tradycyjnej poczty, ale widząc, jak działają dzisiaj kurierzy, nie da się przejść obok tego obojętnie, jeśli tego typu usług potrzebujemy na co dzień. Nie ma więc sensu męczyć się i denerwować niepotrzebnie, więc od tej pory zamawiam wyłącznie kuriera, na którym zawsze mogę polegać.

Coraz częściej dostaję informacje zwrotne od klientek, zadowolonych z tego co dostały. Proszę je także o to, by mówiły w jakim stanie produkty do nich trafiają. Zawsze są zadowolone ze sposobu dostarczenia i zazwyczaj są zdziwione, że tak szybko od momentu zamówienia trafiają one do ich rąk. To tylko upewnia mnie w przekonaniu, że usługi kurierów są dla takich osób jak ja o wiele wygodniejsze niż inne sposoby wysyłki. I z czystym sumieniem mogę zalecić każdemu, kto często wysyła paczki, by robił to właśnie w taki sposób.